Kroužek plavání

 Pořádáme mimoškolní kroužky plavání pro děti, které jsou určené pro děti školkového věku od 5-ti let a dětem mladšího školního věku. 

Chcete své dítě naučit základy plavání a hlavně připravit na nenadálé situace ve vodě? Chcete mít jistotu, že se dětem nic nestane?

Jeden instruktor (trenér) vede vždy jen jednu skupinu (max. 6 dětí) z důvodu individuálního přístupu a navázání přátelského kontaktu s trenérem.

Co můžete očekávat?

U začátečníků k výuce vždy přistujeme individuálně. Děti učíme, že se vody nemusí bát a tím se snažíme prohloubit jejich důvěru k plavání. Lekce jsou vedeny formou her a zábavy, zkušenými lektory, kteří děti učí základy pohybu ve vodě a osvojení základní plavecké techniky.  Zároveň je připraví na nečekané situace jak se zachovat, když spadnou do bazénu například v oblečení a jiné další situace.

Kroužek plavání jednoznačně přispěje k větší připravenosti dětí řešit nepříznivé situace.  Kurzy budou skvělou přípravou na školní plavání v pozdějších ročnících základní školy.
Předškoláci se učí plavat hravou formou, která je motivuje a baví.

Cílem plaveckých kurzů je naučit dítě základním plaveckým dovednostem, jako jsou splývání na prsou i na zádech, dýchání do vody, potopení hlavy i celého těla, zachycení kraje bazénu, skoky do vody s okraje bazénu, nácvik nohou a rukou pro jednotlivé plavecké styly a nácvik celých plaveckých stylů. Na kroužcích se také dbá na individuální přístup, osvojení bezpečnostních pravidel, respekt a zábavu.

Tento kroužek plavání pro malé předškolní děti je tedy skvělou příležitostí pro jejich zdravý a harmonický vývoj pro jejich radost z pohybu a pro jejich seberealizaci. Pokud chcete svému dítěti dopřát plavání od útlého věku, můžete si vybrat z mnoha nabídek kurzů plavání pro děti v Praze nebo jiných místech Česka.

Kroužek plavání pro malé předškolní děti je tedy aktivita, kterou byste neměli podceňovat ani opomíjet. Lekce  pro děti jsou  investicí do jejich zdraví, vzdělání a štěstí. Plavání pro děti je dar, který jim zůstane na celý život.

Přejít zpět