Proč SportCon?

Sport je důležitý základ kvalitního života.

 

Sport hraje důležitou úlohu v rozvoji dětí a mládeže. Proto jsme pro vás připravili sportovní projekt pod značkou SportCon, který se soustřeďuje na rozvoj dětí nejen po stránce fyzické, ale také mentální.

Chceme děti a mládež motivovat, aby pravidelně s námi sportovali, rozvíjeli svoje sportovní a sociální dovednosti a bavili se při tom. Nabízíme vám širokou nabídku pohybových kroužků pro děti různých věkových kategorií a zájmů. Můžete si do budoucna vybrat z velkého množství sportu jako například z fotbalu, basketbalu, tenisu, gymnastiky, plavání, atletiky a mnoha dalších.

Nebudeme po účastnících požadovat super výkony, ale budeme se snažit, aby děti měly sport rády, vyzkoušely si různé sporty a později se rozhodly se některému z nich věnovat naplno. To je naše poslání: vyzkoušet, posunout, radovat se z pohybu, postoupit na vyšší úroveň.

Nejen o pohybu jsou naše projekty, ale také rozvíjíme týmovou spolupráci, fair play a disciplínu. Vytváříme přátelství a respekt mezi trenéry a dětmi. Jsme profesionálové s více než 10 letou praxí v oblasti sportu a dbáme na maximální bezpečnost. Většina sportů má trenéry s praxí a sportovní licencí, které obsahují základy první pomoci.

A je toho daleko více na co se můžete těšit. Například na náš letní tábor plný sportu a zábavy. Vstupte do světa sportu a zábavy s námi.

Recenze od účastníků našich akcí

David, Teplice

David, jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit 1 denního Workshopu na kondiční přípravu. Můj starší syn již 6. rokem trénuje fotbal a kondiční příprava jej opět posunula dál.

Klára, Praha

Klára, Děkujeme týmu za skvělý Workshop skateboardingu v Praze. Trenéři byli úžasní. Rádi se připojíme znova na další kroužek, který se budu opět kontakt v Praze a okolí

Pavla, Praha 8

Pavla, Praha. Účastnili jsme se 3 hodinového Workshopu na Štvanici. Skvělé prostředí pro trénování skateboardu. Kluk byl nadšený, super zázemí, skvělí trenéři SportCon.

Martin, Praha 8

Martin, Děkujeme za poradenství v oblasti kondiční přípravy sportovců. Jsme rádi za individuální přístup pro našeho syna fotbalistu. Chodíme aktuálně na Míčové hry

Na vašem názoru záleží.

Pokud máš zkušenost, poděl se, prosím, s námi. Nic to nestojí a navíc, tvoje recenze pomůže ostatním uživatelům, aby se mohli lépe a rychleji rozhodnout.