Staň se i ty trenérem | Volná pracovní místa

Nabídneme ti fér odměnu podle toho, jak dlouho s námi pracuješ, jakou máš praxi a jak se dál vzděláváš a kolik dětí na kroužku máš. Nabízíme ti dlouhodobou spolupráci.

Chceš na sobě pracovat a stát se opravdovým profesionálem?  Tak ani neklepej na dveře a vstup dál. Poskytneme ti zázemí, připravíme vše potřebné, aby ses mohl(a) věnovat dětem na sportovních kroužcích. Poskytneme ti další dovednosti a trenérské nejen sportovní workshopy.  Možnosti jsou ti otevřené. Můžeš si vybrat z různých typů kroužků, které odpovídají tvým zájmům. Můžeš si také zvolit místo a čas podle tvých možností.


Chceš primárně začít dlouhodobou spolupráci anebo potřebuješ praxi do školy? I na tom je možnost se domluvit. Nabízíme férové podmínky, motivující odměnu a možnost růstu, případně i v administrativní části organizace.


Máš několik možností.
Prozkoumat aktuálně otevřené pozice viz napravo anebo pokud nevidíš svůj sport v kterém vynikáš, tak nám pošli vyplněný dotazník, který najdeš zde.

A pokud máš nějakého kamaráda nebo kamarádku, zkus oslovit a přeposlat tento inzerát nebo stránku. Navíc pro rok 2024 máme odměnu za zprostředkování viz zde

Volná trenérská místa budeme stále přidávat, protože očekáváme, že se společnost bude rozšiřovat do všech možný (primárně kolektivních sportů) a do lokalit v České republice.
A pokud tě okamžitě nevybereme do trenérského týmu, určitě si kontakt uschováme pro další jednání anebo i ty se můžeš později ozvat.

Tak co troufneš si? 🙂