Nábor trenérů pro rok 2024

Staň se i ty trenérem a vybuduj si kariéru ve sportu.

Krok za krokem se jako společnost rozjíždíme, a proto vyhlašujeme novou výzvu. Tentokrát bychom rádi doplnili naší nejdůležitější část společnosti, a to je trenérský tým.  Nábor trenérů zahajujeme právě teď.

Koho hledáme?

Takže pokud jsi trenér se zkušeností s vedením dětí, znáš dobře nějaké sportovní odvětví, které umíš vysvětlit našim účastníkům akcí (většinou 6+ let), tak se nám určitě ozvi a vyplň dotazník viz odkaz.

Až bude dotazník zaslán budeme tě kontaktovat a pokud jsou tvé dovednosti a zaměření sportu adekvátní budeme tě kontaktovat.

Budeme rádi, když najdeme shodu a budeme moci společně spolupracovat a posunovat se dále. Podmínky spolupráce doladíme přes video konferenci později. Nicméně na tuto výzvu nemusí hned narazit trenér, kterého přímo hledáme.

Profil trenéra

Tento text je také zaměřen na rodiče, kamarády, sportovce, kteří se spolu setkávají. Ideální kandidát už je dospělý, je mu 18 let a více let, má zkušenosti s vedením dětí na sportovním kroužku. Je z Prahy (resp. kroužky bude organizovat v Praze (2024+) a blízkého okolí. Má rád děti, to je hlavní podmínka. A i když tento text píšeme v mužském rodě, tak dívky a dámy na pozici trenérky jsou více než vítány. Pro všechny, kteří chtějí odvést své maximum a pracovat na sobě, tak abychom mohli dětem předávat jen to nejlepší.
Ideální kandidát studuje nebo vystudoval sportovní školu, například Fakultu tělesné výchovy a sportu.

Jaké sporty chceme rozvíjet a dětem dovednosti předávat?

Jsou to především míčové hry jako je futsal, fotbal, házená, florbal. Také se chceme zaměřit na plavání a na populární sporty jako je sebeobrana nebo přímo konkrétní bojová umění.
A v neposlední řadě vyhledávané kroužky spíše pro dívky jako aerobik, tanec, gymnastika.

Více také zde 

Ještě neodcházejte…
Odměna za zprostředkování trenéra !

Pro všechny, kteří nám doporučí trenéra, resp. předá základní informace o aktuálním náboru může získat odměnu. Co je tedy potřeba ještě zařídit?

1 – Informovat trenéra o možnosti spolupráce na kroužcích (případně na letních táborech nebo příměstských kempech).
2 – Poslat trenérovi odkaz na vyplnění dotazníku viz zde a do položky, odkud nás zná napíše doporučení. My si poté zjistíme více detailů. Odměna bude vyplacena pouze pokud bude aktivně trénovat na našich kroužcích? V jiném případě odměna nebude vyplacena.

A jak bude odměna nastavena?
Obdržíte od nás 50 Kč jako poděkování za trenéry, kteří budou hlavními trenéry na našich kroužcích.
50 Kč to by bylo docela málo, i přesto, že jen budete informovat o naší nabídce.

Za každou lekci, kterou trenér u nás odtrénuje na kroužcích dostanete 50 Kč.
Počet lekcí v pololetí je cca 17, takže již krátce po 30.6 může být na vašem účtě 850 Kč.
Co když bude mít trenér 3 hodiny týdně a začne v září 2024? To bude stejné, tam počítejte s odměnou okolo 2400 Kč. A to už stojí za to. Poslední lekce | hodina, která se bude započítávat do odměn je právě 31.1.2025, kdy končí pololetí.

A to nepíšeme o tom, když nám doporučíte více trenérů…
Takže na této akci může profitovat kdokoliv, kdo udělá něco navíc.

P.S a nezaměňovat odměnu 50 Kč za lekci za zprostředkování trenéra s 200 – 400 Kč za hodinu pro trenéry, kteří lekci organizují (s dětmi trénují)

Ještě jednou případný odkaz na registraci trenérů zde 

Děkujeme
SportCon

Přejít zpět