Biniová Karolína | Míčové hry

Ahoj, jsem trenérka Kája.

Je mi 33 let a ze všeho nejraději mám sport, hry a děti. Ráda sportuju ať už aktivně, nebo pasivně (v Tv, nebo jako fanoušek různých zápasů a turnajů). Mezi sporty preferuju atletiku, které jsem se věnovala 6 letnejdříve jako starší žačka, později také jako dorostenkyně.

Během těchto let jsem se naučila disciplíně, vytrvalosti a důslednosti. Začala jsem také mít smysl pro detail, ale hlavně během tréninků a závodů jsem se naučila férovému jednání. 

Stále razím heslo: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se 🙂
 

Dále se věnuju míčovým hrám, kolečkovým bruslím, cyklistice a badmintonu. Mám mnoholeté zkušenosti ve sportovní oblasti jako lektor/instruktor, ať už na kroužcích, nebo příměstských campech. Velmi ráda předávám svým svěřencům moje zkušenosti. Baví mě sledovat, jak se každé dítě posouvá, přijímá výzvy jako já, když jsem byla v jejich věku, ale i teď jako dospělák. Výzvy beru jako osobnostní růst. Pohyb je to nejdůležitější pro naše zdraví i pozitivní mysl.

Tímto bych chtěla klást důraz, že ať už děláme sport jakýkoliv, tak máme sportovat hlavně pro radost, aby nás to bavilo. Je jedno, jestli je to sport individuální či kolektivní, kde je pro změnu důležitá souhra, společná domluva (strategie). V oblasti sportu se ráda i vzdělávám. Rozšiřuji si vědomosti tím, že buď absolvuji nějaké kurzy, nebo čtu různou literaturu týkající se sportu 🙂

Karolína organizuje kroužek pro děti na Praha 8 na lekcích míčové hry.

Přejít zpět